banner
banner

Hakkımızda

shape
shape
shape
arkaplan

HİLUS NEDİR?

Türkiye başta olmak üzere, Avrupa ve Ortadoğu’da cihaz bakım, onarım, yedek parça temini, 2. el cihaz alım satımı, sistem kurulumu ve depolama gibi konularda, hastanelere ve sağlık kuruluşlarına güvenilir çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bütçe baskısı, medikal klinik sistem ekipmanı ve destek hizmetleri için ayrılmış olan payı daha ihtiyatlı ve ekonomik olanı seçmeye yönlendirmektedir.Bununla birlikte klinik sistem cihazlarını tam olarak çalışır durumda tutmak kaliteli ekipman ve güvenilir destek gerektirir. Servis süreçlerinin uzaması, parça teminindeki sorunlar Hastane ve tıp merkezlerinin en önemli sorunlarındandır.SİZDEN İLHAM Alıyoruz

Sağlık ciddi iş kollarından biri ve bu sektöründe maliyeti, uzmanlık gereksinimi ve duyulan ihtiyaç itibariyle en önemli bölümlerin başında ameliyathane, yoğun bakım ve radyoloji bölümleri geliyor. Hastanelerin ve tıb merkezlerinin can damarları olan Ventilatörler Kalp Akciğer Pompaları…cihazlarının sürekli çalışır, verimli ve sürdürülebilir olması kritik öneme sahip. Bu bilinçle çalışan Hilus Medikal , deneyimlerinden edindiği bilgi neticesinde hastanenizde ve kliniğinizde sizlere iş ortağı yaklaşımıyla hizmet veriyor. Yaptığı işin etik değerleri konusunda bilinçli, sağlık sektöründe çalışmanın gerektirdiği hassasiyetlerin farkında ve alanında uzman olmanın önemini bilen kadrosu ile Ventilatör, Kalp Akciğer Makinası, İntraaortik Balon Pompası, Anestezi Cihazları, Ameliyat Masaları, Ameliyat Lambaları ve Hasta Başı Monitörleri cihazlarınızla ilgili çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

Hilus Medikal olarak küresel üreticilerle işbirliği içerisinde çalışan bir firmayız. ISO sertifikalı kalite güvencesiyle uygun maliyetle dünya standartlarında hizmet sunuyoruz.

arkaplan2

2+

Kıta

289+

Tamamlanmış İş

25+

Uzman Ekip

20+

Referans

slider8

Neden BİZİ
TERCİH ETMELİSİNİZ?

İlkeli ve dürüst çalışmanın karşılığını alarak büyümenin vermiş olduğu gururla, bilgi ve deneyimlerimizi arttırarak yükselmeye devam ediyoruz.

  • Uzman Kadro
  • Öncü Firma
  • 7/24 Destek
  • Uluslararası İş Ağı
  • Kalite Güvenceli
  • 2.El Cihaz Alım Satımı

HİLUS HAKKINDA MERAK EDİLENLER

1.Hilus Medikal Nedir?

Hilus Medikal Sistemler Ltd. Şti. Maquet’te uzun yıllar (Kalp Akciğer Pompası ,Ventilatör,İntraaortik Balon Pompası ,Ameliyat Masası) gibi çeşitli cihazlar için servis hizmeti vermiş başarılı mühendislerin ve teknikerlerin bir araya gelerek oluşturduğu özel bir servis firması olarak yurtiçinde ve yurtdışında hizmet vermektedir.

2.Hilus Medikal Hangi Cihazları Barındırıyor?

Ventilatör, Kalp Akciğer Makinası, İntraaortik Balon Pompası, Anestezi Cihazları, Ameliyat Masaları, Ameliyat Lambaları ve Hasta Başı Monitörler dahil olmak üzere cihazlarınız için bütün gereksinimlerinizi kapsayan en kapsamlı envanterlerden birine sahibiz ve alanında uzman, üretici firma eğitimlerini almış sertifikalı saha mühendislerinden oluşan bir ekibiz.

3.Hilus Medikal Nerede?

Türkiye başta olmak üzere, Avrupa ve Ortadoğu’da cihaz bakım, onarım, yedek parça temini, 2. el cihaz alım satımı, sistem kurulumu ve depolama gibi konularda, hastanelere ve sağlık kuruluşlarına güvenilir çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

4.Hilus'tan Sistem Taleplerine Cevap

Klinik sistem cihazları için bakım ve onarım maliyetlerinde öngörülemez artışlar gerçekleşmektedir. Hastanelerden tıp merkezlerine kadar her sağlık kuruluşu bu durumdan etkilenmektedir. Bütçe baskısı, medikal klinik sistem ekipmanı ve destek hizmetleri için ayrılmış olan payı daha ihtiyatlı ve ekonomik olanı seçmeye yönlendirmektedir.

foto-galeri

HİLUS'tan Fotoğraflar